5 żelaznych powodów dla których #blogotok to obowiązkowe wydarzenie ever.

1. Motywujesz się do rozwoju

Kiedy jesteś w gronie ludzi, którzy mają podobne aspiracje do Ciebie, zainteresowania oraz wizje - chesz się rozwijać, chcesz odnosić sukcesy.  Z wydarzeń #blogotok wracam z głową pełną pomysłów. Jestem gotowa do działania i działam!
Po moim #blogotok2 postanowiłam postawić na siebie. 
Z wykształcenia i zawodu siedzę w HR i tutaj zapragnęłam samorozwoju. W trakcie przygotowań jest dość duży projekt na który nie wpadłabym tak stanowczo bez #blogotok22. Zdobywasz cenne informacje i wiedzę 

Prelekcje oraz spotkania na #blogotok są po to, żeby zdobywać wiedzę. Prelekcje mają charakter  formalny –  wypowiedzi w konkretnym temacie, dyskusje, blogerzy dzielą się również cennymi wskazówkami. Jest to coś niesamowicie pożytecznego i przydatnego. Dzięki prelekcjom wiem co w trawie piszczy, jak ugryźć temat który bez spotkania najzwyczajniej by mnie przerósł!

 Spotkania "po" natomiast to już kwestia dość luźniejsza. Szczególnie na afterparty. To kopalnia informacji której nie wygooglujecie. Rozmowy na wszystkie tematy nie mają końca. Każdy pozytywnie zakręcony bloger ze spotkań po prelekcjach wynosi drugie tyle. Dzieje się tak, ponieważ nie ma ograniczeń czasowych, można dopytywać i dopytywać i rozmawiać... do rana.


3. Poznajesz  ciekawych ludzi

Kiedy spotyka się grono pozytywnie zakręconych ludzi w jednym temacie - na pewno będzie to dobre wydarzenie. Są  to osoby z którymi mogę podjąć rozmowy które dla innych moich znajomych są najzwyczajniej nieciekawe.  To z nimi się porównuję, to z nimi nawiązuję współpracę, relacje. 
Dzięki #blogotok poznałam osoby motywujące i inspirujące. Dobrze jest znać kogoś osobiście, dzięki temu nie mam oporów przed zadaniem pytania, nie ma  bariery obcej osoby.

fot. Patryk Ptak

4. Tworzysz własną markę, pokazujesz swój potencjał

Biorąc udział w #blogotok przedstawiasz światu swoją osobę, swoją twórczość, aspiracje. Nie musisz wygłaszać prelekcji aby zaistnieć.  Jeśli jesteś zdecydowanie ukierunkowany w obranej tematyce - wyraźnie swoją osobą zaznaczasz swoją działalność. Dzięki temu jesteś kojarzony z tym co robisz, wieść się niesie o Tobie i owocuje w ciekawe spotkania, propozycje współpracy. Warto. 5. Wiesz, że to co robisz ma sens

Jeśli jesteś blogerem, nie pozjadałeś wszystkich rozumów, masz świadomość iż Twoja wiedza nie jest nieomylna,chcesz ją uzupełnić, chcesz coś osiągnąć oraz mieć to szalenie satysfakcjonujące uczucie,  że jesteś w odpowiednim miejscu i czasie - #blogotok jest właśnie dla Ciebie !
 

1 komentarz:

Blogger templates

Follow us

Copyright © 2013 Isabel and Blogger Templates - Anime OST.