Camila Morton - Jak chodzić na wysokich obcasach        Pomysł na książkę trafiony - jest to przewodnik dla młodych kobiet, który ma  pomóc w odnalezieniu się we współczesnych realiach. W książce jest wiele ciekawych rozdziałów nie ograniczających się tylko do tematu z okładki np "Walka z technofobią" - wyjaśnienie podstawowych pojęć podstawowych terminów które powinno się po prostu znać. Jeśli chodzi o sam temat tytułowy - porada okazała się banalnie prosta ale genialna. Nigdy nie wpadłabym na taki sposób rozchodzenia szpilek bez obawy o wywrotkę!
Gra w pokera, jak wybrać odpowiedni obcas, co zrobić z rękami podczas przemówienia, jak wypaść dobrze na fotografii - to niektóre tematy również poruszane w tej pozycji.
       Znajdziemy tam również porady oczywiste, na niektóre należy spojrzeć przez palce i z lekkim uśmieszkiem.
 Jedno jest pewne - książka napisana jest humorystycznie dzięki czemu czyta się ją lekko i szybko.  Dobra pozycja na leniwy wieczór ;)

3 komentarze:

  1. Ja też;-) P.S. Wspaniały blog, długo takiego szukałem. Mam nadzieję, że nie obrazisz się, jeśli dodam Cię do mojej listy najlepszych polskich blogów o podróżach. Sprawdź ją tu: http://najlepszeblogipodroznicze.blogspot.com/.

    OdpowiedzUsuń
  2. o, chyba się skuszę i przeczytam :) pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

Blogger templates

Follow us

Copyright © 2013 Isabel and Blogger Templates - Anime OST.