Nie wierze wlasnym oczom ;)


Dziś będzie bardzo wesoło.  


Buszując w bibliotece po mojej ulubionej tematyce- psychologia trafiłam na tą śmieszną książkę. Przejrzałam i postanowiłam, że muszę ją przeczytać. 

Mina pani bibliotekarki była bezcenna. Jeszcze lepszy wyraz twarzy miał pan bibliotekarz podczas zwrotu : „ ale chyba nie musiała pani tej książki używać?” usłyszałam. Zaczęłam się śmiać i poleciłam ją owemu panu do przekartkowania. ;> 
Do rzeczy 
Książka ta wywołała u mnie śmiech tak głośny (a mój śmiech jest dosyć specyficzny, oryginalny, wyszukany, niespotykany, dziwny ( nie nalezy niepotrzebnego skreślać)), iż zaniepokojona mama zawitała do pokoju sprawdzić czy nie dzieje mi się krzywda.


Opisane w punktach zemsty -dosyć wyrafinowane okraszone zostały rewelacyjnymi rysunkami, dzięki czemu czyta się to jeszcze przyjemniej ;-) 

Po przejściu przez wszystkie etapy (zalanie domu, napuszczenie gryzoni itp.) W KOŃCU trafiam na mądre słowa: puścić faceta w diabły z torbami. 


Książkę tę należy przeczytać tylko jeśli: 
1.Posiadamy dystans do otaczającego nas świata 
2.Cechujemy się dużym poczuciem humoru. 

ODRADZAM osobom ze złamanym sercem. Zemsta nie jest skutecznym rozwiązaniem, tylko pogłębia złość, frustrację i nieszczęście. Jest 100 innych sposobów na poprawę samopoczucia przez które nie traci się swej godności. 

jak-doprowadzić.jpg

1 komentarz:

  1. Tytuł i okładka przyciąga! Twoja recenzja upewniła mnie, że również MUSZĘ przeczytać ;)

    OdpowiedzUsuń

Blogger templates

Follow us

Copyright © 2013 Isabel and Blogger Templates - Anime OST.