Zamiana mieszkań- czy jest tu ktoś odważny?


a696f1051ae12f5bf85e4c4b1ce94a99.jpg


1. Z czym to się je:

Zamiana mieszkań opiera się na prostej zasadzie: szukasz kogoś kto w umówionym terminie jest chętny na wymianę mieszkania. Oprócz miejsca gdzie można się zatrzymać podczas podróży, ludzie często zamieniają się samochodami. 
Najbardziej popularne jest udostępnienie swojego domu lub mieszkania, podczas naszego wyjazdu do domu lub mieszkania innej osoby. Możemy również gościć u siebie wybraną rodzinę i w innym terminie złożyć jej rewizytę.

2. Jak?

Aby wziąć udział w takiej wymianie trzeba przystąpić do społeczności portalu, który zrzesza osoby wymieniające się domami, stworzyć swój internetowy profil z opisem swojego domu i zdjęciami. Następnie znaleźć chętnego na wymianę spośród użytkowników portalu i sfinalizować umowę wymiany.

3. I co dalej?

Udział w takiej wymianie wiąże się z dużą dozą zaufania pomiędzy ich uczestnikami, więc jeśli cały czas podczas naszej nieobecności mamy zamiar myśleć o tym, co się dzieje w naszym mieszkaniu, to lepiej dać sobie spokój z taką przygodą. Ta forma spędzenia urlopu jest jednak bardzo kusząca ze wyględu na jej minimalne koszty.

Podjęlibyście się wynajmu swojego mieszkania???

Polecam stronki  do przejrzenia ;D

www.domzadom.pl/  ta stronka jest super ;)
www.exchangezones.com/page178.htm
www.intervac.pl/

2 komentarze:

  1. Nie wiem czy bym się zdecydowała :) Chyba za bardzo bałabym się, że wrócę, do pustego mieszkania.

    OdpowiedzUsuń

Blogger templates

Follow us

Copyright © 2013 Isabel and Blogger Templates - Anime OST.